Bočná sieťová roleta na stenu 3,72 m k bioklimatickej pergole LANITPLAST PREMIUM / PLUS, ručné sťahovanie, aretácia v akejkoľvek polohe.
Sťahovacia roleta na bočnú stenu 4 m bioklimatických pergol:
Roleta sa skladá z hornej lišty s tyčou pre návin rolety a z dvoch masívnych zvislých vodiacich líšt pre okraje rolety.
Krátky popis:
Upozornenie:
Pre overenie kompatibility s Vašou pergolou prejdite do hornej záložky „Vhodné pre“, kde nájdete zoznam podporovaných modelov.
Táto verzia rolety je kompatibilná s modelmi bioklimatických pergol LANITPLAST PREMIUM aj PREMIUM PLUS.
| Farba | antracit |
| Hmotnosť | 37kg |
| Šírka (vonkajšia) | 3,72m |
| Výška (vonkajšia) | 2,36m |
| Výrobca | LANIT PLAST |
| Kategória | pergoly bioklimatické |
| Zastavaná plocha | m2 |
| Plocha strechy | m2 |
| Zaťaženie strechy na sneh | kg/m2 |
There are no reviews, yet.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Stock | Code | Quantity in Stock |
|---|---|---|
| Centálny sklad | LG4118 | 28 |
| Interný sklad 10 | LG4118 | 0 |
| Interný sklad 7 | LG4118 | 0 |
| Interný sklad 8 | LG4118 | 0 |
| Stará Vajnorská - prevádzka osob. odberu | LG4118 | 0 |
| Code | Availability | Price |
|---|---|---|
| LG4118 | Skladom | 699,05 € incl. VAT |
hliníková bioklimatická pergola LANITPLAST BASIC 3x2,5 m LG4288
1 245,00 € 1 283,92 €
Skladom (49 pcs)
hliníková bioklimatická pergola LANITPLAST BASIC 4x3 m LG4293
1 520,00 € 1 583,60 €
Skladom (50 pcs)
bočná sieťová roleta 5 m k bioklimatickej pergole BIOCLIMATIC PREMIUM / PLUS LG4119
1 165,43 €
Skladom (43 pcs)
hliníková bioklimatická pergola LANITPLAST PREMIUM 3x3 m LG4088
1 866,53 € 1 867,80 €
Skladom (27 pcs)
| Stock | Code | Quantity in Stock |
|---|---|---|
| Centálny sklad | LG4118 | 28 pcs |
| Interný sklad 10 | LG4118 | 0 pcs |
| Interný sklad 7 | LG4118 | 0 pcs |
| Interný sklad 8 | LG4118 | 0 pcs |
| Stará Vajnorská - prevádzka osob. odberu | LG4118 | 0 pcs |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
We use third-party cookies for content personalization and evaluation, thanks to which we can display more relevant offers of our products for you on and off the web.
We will not enable the collection of this data unless you give us your consent.