| Hmotnosť | 58,5 kg |
| Objem | 0.1006 |
| Balené po | 1 ks |
| EAN | 32242042900653 |
| EAN | 32242042900671 |
| EAN | 32242042900662 |
| Balenie | Balík č. 3, 10×10×10 cm, 58,5 kg |
| Balenie | Balík č. 1, 10×10×10 cm, 58,5 kg |
| Balenie | Balík č. 2, 6×6×6 cm, 58,5 kg |
| Termín dodania | 20. 5. 2026 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Kód | Dostupnosť | Cena |
|---|---|---|
| 0000237388 | Na objednávku | 199,00 € s DPH |
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Centálny sklad | 0000237388 | 0 ks |
| Interný sklad 10 | 0000237388 | 0 ks |
| Interný sklad 7 | 0000237388 | 0 ks |
| Interný sklad 8 | 0000237388 | 0 ks |
| Stará Vajnorská - prevádzka osob. odberu | 0000237388 | 1 ks |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.