| Značka | Tempo Kondela |
| Hmotnosť | 60 kg |
| Objem | 0.0902 |
| Balené po | 1 ks |
| EAN | 32242023902544 |
| EAN | 32242023902535 |
| Balenie | Balík č. 1, 7,5×7,5×7,5 cm, 60 kg |
| Balenie | Balík č. 2, 16,5×16,5×16,5 cm, 60 kg |
| Termín dodania | 18. 5. 2026 |
Il n’y a actuellement aucun avis client.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Code | Disponibilité | Prix |
|---|---|---|
| 0000096822 | Na objednávku | 179,00 € Prix TTC |
Lavica v štýle Art-deco, sivomodrá Velvet látka/gold chróm-zlatý, NOBLIN
339,00 €
Skladom u dodávateľa
| Stock | Code | Nombre d'articles en stock |
|---|---|---|
| Centálny sklad | 0000096822 | 0 pce |
| Interný sklad 10 | 0000096822 | 0 pce |
| Interný sklad 7 | 0000096822 | 0 pce |
| Interný sklad 8 | 0000096822 | 0 pce |
| Stará Vajnorská - prevádzka osob. odberu | 0000096822 | 0 pce |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.