BRAUN Zastrihávač brady 7v1 MGK5045

Braun | Zastrihávače | Kód: MGK5045

Multifunkčná sada BRAUN MGK5045 BLU kombinuje 7 rôznych úprav v 1 zariadení. Zastrihávač udržuje vaše strnisko, krátke, stredne dlhé, alebo dlhé. K dispozícii je 13 nastavení presnej dĺžky len so 4 hrebeňmi. Motor s automatickým senzorom ponúka konštantnú rýchlosť. Lítium-iónová batéria ponúka 100 min. zastrihávanie. Zastrihávač je vodeodolný a plne umývateľný, môžete ho bezpečne zapnúť a čistiť pod tečúcou vodou.

Dostupnosť
Skladom
Doručíme do 48h
56,16 €
46,80 € bez DPH
Poistenie proti poškodeniu (pre fyzické osoby)


7 rôznych úprav v 1 zariadení

Multifunkčná sada kombinuje 7 rôznych úprav v 1 zariadení. Zastrihávač udržuje vaše strnisko, krátke, stredne dlhé, alebo dlhé. Sada tvaruje okraje, presne zastrihuje a strihá vlasy. Doživotne ostré britvy vám pomôžu docieliť dokonalého výsledku už pri prvom ťahu. K dispozícii je 13 nastavení presnej dĺžky len so 4 hrebeňmi.

 

Lítium-iónová batéria

Motor s automatickým senzorom ponúka konštantnú rýchlosť. Lítium-iónová batéria ponúka 100 min. zastrihávanie. Plné nabitie dosiahnete už za 1 hodinu. Oceníte rýchle nabitie za 5 min. pre jedno zastrihávanie. Zastrihávač je vodeodolný a plne umývateľný, môžete ho bezpečne zapnúť a čistiť pod tečúcou vodou.

 

Obsah balenia

Multifunkčný zastrihávač Braun MGK5045

Hrebeň 3-10 mm

Hrebeň 11-21 mm

Presný zastrihávač

Holiaci strojček Gillette Fusion 5 ProGlide

Čistiaca kefka

Smart Plug

Značka Braun

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.