Supprimer du comparateur
|
|
|---|---|
| Plotrové role, 420mm/50m/50mm, 90g | |
|
|
|
| Prix HT | 12,17 € |
| Prix TTC | 14,97 € |
| Vous économiserez | – |
| Disponibilité | Tovar na sklade |
| Paramètres | |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Šírka | 420 mm |
| Dutinka | 50 mm |
| Návin | 50 metrov |
| Gramáž | 90 g/m2 |
| Značka | Krpa |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.