Odebrat z porovnání
|
|
|---|---|
| detské ihrisko KARIBU BENJAMIN 91209 tm. sivé LG2413 | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 1 997,50 € |
| Cena s DPH | 2 456,93 € |
| Ušetříte | – |
| Dostupnost | Dočasne vypredané |
| Parametry | |
| Značka | KARIBU |
| Výrobca | KARIBU HOLZTECHNIK |
| Kategória | Detské drevené domčeky |
| Odporúčaný vek | od 6 rokov |
| Materiál konštrukcie | drevo |
| Farba | terragrau |
| Hracia veža | áno |
| Hojdačka | nie |
| Určenie | unisex |
| Vrátane šmýkačky | áno |
| Impregnácia | nie |
| Zastavaná plocha | 4,83m2 |
| Dĺžka (vonkajšia) | 2,44m |
| Výška (vonkajšia) | 3,25m |
| Šírka (vonkajšia) | 1,98m |
| Odporúčaný počet zemných kotiev | 4ks |
| Hmotnosť | 328kg |
| Krajina pôvodu | Nemecko |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
Pro personalizaci obsahu a vyhodnocování používáme cookies třetích stran, díky tomu pro vás dokážeme na webu i mimo něj zobrazovat relevantnější nabídky našich produktů.
Sběr těchto dat nezapneme, pokud nám k tomu nedáte souhlas.