Veľká detská červeno-modrá preliezačka, priemer 305 cm, výška 152 cm, stabilná oceľová konštrukcia, originál od amerického výrobcu LIFETIME.
Výrobca - Lifetime Products, Inc., Clearfield, Utah
Stabilná a veľmi kvalitná detská preliezka v tvare iglu. Preliezanie, lezecké schopnosti, posilňovanie, veľa zábavy v každom okamihu. Zostava je veľmi stabilná. Kombinácia oceľovej nosnej kostry a vysoko odolného UV stabilizovaného polyetylénu (HDPE). Odolnosť voči vplyvu počasia. Plast na slnku nežltne ani nekrehne.
Krátky popis:
Upozornenie:
| Farba | multi |
| Hmotnosť | 48kg |
| Krajina pôvodu | USA |
| Šírka (vonkajšia) | 3,05m |
| Dĺžka (vonkajšia) | 3,05m |
| Výška (vonkajšia) | 1,52m |
| Materiál konštrukcie | oceľové trubky |
| Výrobca | LIFETIME |
| Kategória | preliezačky |
| Zastavaná plocha | 9,3m2 |
| Odporúčaný počet zemných kotiev | ks |
| Odporúčaný vek | 3 - 10 |
Zurzeit liegen keine Bewertungen vor.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Lager | Code | Anzahl der Einheiten auf Lager |
|---|---|---|
| Centálny sklad | LG1196 | 50 |
| Interný sklad 10 | LG1196 | 0 |
| Interný sklad 7 | LG1196 | 0 |
| Interný sklad 8 | LG1196 | 1 |
| Stará Vajnorská - prevádzka osob. odberu | LG1196 | 0 |
| Code | Verfügbarkeit | Preis |
|---|---|---|
| LG1196 | Skladom | 415,13 € mit MwSt |
| Lager | Code | Anzahl der Einheiten auf Lager |
|---|---|---|
| Centálny sklad | LG1196 | 50 Stück |
| Interný sklad 10 | LG1196 | 0 Stück |
| Interný sklad 7 | LG1196 | 0 Stück |
| Interný sklad 8 | LG1196 | 1 Stück |
| Stará Vajnorská - prevádzka osob. odberu | LG1196 | 0 Stück |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.