Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| detské ihrisko KARIBU FELIX 89381 LG1816 | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 382,87 € |
| Cena s DPH | 470,93 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Skladom u dodávateľa |
| Parametre | |
| Farba | drevo |
| Zastavaná plocha | m2 |
| Dĺžka (vonkajšia) | 3,04m |
| Výška (vonkajšia) | 2,13m |
| Šírka (vonkajšia) | 2,65m |
| Odporúčaný počet zemných kotiev | ks |
| Hmotnosť | 50kg |
| Krajina pôvodu | Nemecko |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.