Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| pirátský domček KARIBU JACK (82679) LG1804 | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 382,52 € |
| Cena s DPH | 470,50 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Skladom |
| Parametre | |
| Výrobca | KARIBU HOLZTECHNIK |
| Kategória | drevené domčeky |
| Odporúčaný vek | od 3 do 12 rokov |
| Materiál konštrukcie | drevo |
| Farba | prírodná |
| Hracia veža | nie |
| Hojdačka | nie |
| Určenie | unisex |
| Vrátane šmýkačky | nie |
| Impregnácia | nie |
| Zastavaná plocha | 3,86m2 |
| Dĺžka (vonkajšia) | 3,09m |
| Výška (vonkajšia) | 1,5m |
| Šírka (vonkajšia) | 1,25m |
| Odporúčaný počet zemných kotiev | ks |
| Hmotnosť | 67kg |
| Krajina pôvodu | Nemecko |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.