Skladací detský stôl, d 61 x š 61 x v 54 cm, vyrobené z extrémne odolného HDPE.
Výrobca - Lifetime Products, Inc., Clearfield, Utah
Detský stolík vhodný pre záhradný piknik, na terasu, pre každodenné príležitosti. Bohaté uplatnenie nájde v každej domácnosti či záhrade. Kombinácia oceľovej nosnej kostry a vysoko odolného UV stabilizovaného polyetylénu (HDPE). Odolnosť voči vplyvu počasia. Plast na slnku nežltne ani nekrehne.
| Farba | biela |
| Hmotnosť | 7kg |
| Krajina pôvodu | USA |
| Šírka (vonkajšia) | 0,61m |
| Dĺžka (vonkajšia) | 0,61m |
| Výška (vonkajšia) | 0,54m |
| Výrobca | LIFETIME |
| Kategória | stôl |
| Materiál | kov / plast |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Centálny sklad | LG1190 | 14 |
| Interný sklad 10 | LG1190 | 0 |
| Interný sklad 7 | LG1190 | 0 |
| Interný sklad 8 | LG1190 | 0 |
| Stará Vajnorská - prevádzka osob. odberu | LG1190 | 1 |
| Kód | Dostupnosť | Cena |
|---|---|---|
| LG1190 | Skladom |
57,00 €
s DPH 76,63 € s DPH |
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Centálny sklad | LG1190 | 14 ks |
| Interný sklad 10 | LG1190 | 0 ks |
| Interný sklad 7 | LG1190 | 0 ks |
| Interný sklad 8 | LG1190 | 0 ks |
| Stará Vajnorská - prevádzka osob. odberu | LG1190 | 1 ks |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.