Odebrat z porovnání
|
|
|---|---|
| hliníková pergola LANITPLAST WALL 43 antracit + číry PC LG2123 | |
|
|
|
| Cena bez DPH |
765,04 €
765,39 € |
| Cena s DPH |
941,00 €
941,43 € |
| Ušetříte | 0% / 0,43 € |
| Dostupnost | Skladom |
| Parametry | |
| Kategória | pergoly |
| Zastavaná plocha | 13,02m2 |
| Šírka (vonkajšia) | 3,00m |
| Dĺžka (vonkajšia) | 4,35m |
| Výška (vonkajšia) | 2,12 - 2,78m |
| Výška steny | 1,92m |
| Farba | antracit |
| Materiál konštrukcie | hliník |
| Materiál střechy | komôrkový číry polykarbonát 6 mm |
| Plocha strechy | m2 |
| Zaťaženie strechy na sneh | kg/m2 |
| Typ strechy | šikmá |
| Hmotnosť | 63kg |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
Pro personalizaci obsahu a vyhodnocování používáme cookies třetích stran, díky tomu pro vás dokážeme na webu i mimo něj zobrazovat relevantnější nabídky našich produktů.
Sběr těchto dat nezapneme, pokud nám k tomu nedáte souhlas.