Dodatočné dvere k pavilonu, rozmer 119 x 176 cm, tm. šedá farba, bezp. sklo 4 mm.
Výrobca - VITAVIA GARDEN - Veľká Británia
Iba dodatočné dvojité posuvné dvere (119 x 176 cm) k pavilónom radu HELENA. Možno namontovať ako bočné alebo čelné. Pavilón už jedny dvere obsahuje v základnej dodávke a týmito dodatočnými dverami výrazne zvýšite úžitkové vlastnosti pavilónu. Obsah dodávky - konštrukcia dverí, presklenia, zámok.
Skleníky rady HELENA sú zaradené do kategórie PREMIUM. Skleník je možné využívať aj ako jednoduchú zimnú záhradu alebo ako záhradný pavilón / zakrytú terasu. Jednoduché sklo 4 mm v stenách však nemá pre zimné mesiace dostatočnú tepelnú izoláciu. Nosná konštrukcia skleníka je vyrobená z extrémne robustných eloxovaných hliníkových profilov.
Skleník dodávame s týmto presklením:
Steny - bezpečnostné sklo hrúbky cca 4 mm (plavené sklo, ktoré sa pri rozbití roztriešti na drobné nepríliš ostré čriepky - je minimalizované riziko porezania)
Strecha - tepelno-izolačné dvojstenné komôrkové polykarbonátové dosky hrúbky 10 mm
Polykarbonát - veľmi kvalitný dvojstenný polykarbonát s UV filtrom (nekrehne, nežltne) od nemeckého výrobcu. Na nerozbitnosť polykarbonátu krupobitím poskytujeme predĺženú záruku v dĺžke 10 rokov (pozri podrobné znenie záručných podmienok). Polykarbonát je do strešných profilov zasunutý, čo výrazne zvyšuje pevnosť a nosnosť strechy. Konštrukcia strechy v sebe obsahuje i zabudovaný odkvap. Voda z odkvapu je zvedená do dvoch plastových zvodov v predných rohoch skleníka s dĺžkou zvodu L = 1,75 m a s priemerom rúrky 32 mm.
Skleník dodávame v dvoch farbách konštrukcie - kovovo strieborná (eloxovaný hliník) alebo v tmavo sivom laku. Obe farebné verzie sú na objednávku s dodaním do 3 - 4 týždňov.
Skleník dodávame v štyroch veľkostiach:
Skleník je vybavený dvojkrídlovými posuvnými dverami o rozmere 119 x 176 cm. Dvere sa dajú uzamknúť masívnym zámkom s patentným kľúčom (obsah štandardného balenia). Dvere možno umiestniť na bočnú alebo čelnú stenu skleníka. Skleník je možné postaviť len na rovnú a pevnú betónovú, dláždenú alebo drevenú podlahu (terasu) alebo na klasickú murovanú (betónovú, tehlovú) podmurovku.
Doporučené vonkajšie rozmery podmurovky:
Upozornenie:
| Farba | sivá |
| Hmotnosť | 46kg |
| Krajina pôvodu | Veľká Británia |
| Šírka (vonkajšia) | 1,19m |
| Dĺžka (vonkajšia) | 1,76m |
| Materiál konštrukcie | hliníkový skleník |
| Výrobca | Vitavia Garden |
| Str. okná | ks |
| Zastavaná plocha | 2,09m2 |
| Dvere | posuvné dvojkrídlové |
| Ukotvenie presklenia | presklenie zasunuté v AL profiloch |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Rychle , spolahlive dodanie
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
super rýchla dodávka. Dobrá cena.