| Hmotnosť | 34 kg |
| Objem | 0.0515 |
| Balené po | 1 ks |
| EAN | 32242034300663 |
| EAN | 32242101602278 |
| EAN | 32242033400665 |
| Balenie | Balík č. 3, 5×5×5 cm, 34 kg |
| Balenie | Balík č. 1, 7×7×7 cm, 34 kg |
| Balenie | Balík č. 2, 4×4×4 cm, 34 kg |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Kód | Dostupnosť | Cena |
|---|---|---|
| 0000109167 | Skladom u dodávateľa | 129,00 € s DPH |
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Centálny sklad | 0000109167 | 0 ks |
| Interný sklad 10 | 0000109167 | 0 ks |
| Interný sklad 7 | 0000109167 | 0 ks |
| Interný sklad 8 | 0000109167 | 0 ks |
| Stará Vajnorská - prevádzka osob. odberu | 0000109167 | 0 ks |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.