drevená garáž KARIBU FAHRRADGARAGE (38646) terragrau LG3040

Parkovacie prístrešky | Kód: LG3040

Drevená garáž na kolesá, hrúbka steny 19 mm, vonkajšie rozmery š 162 x d 216 cm, plocha 3,5 m2.

Dostupnosť
Aktuálne vypredané
termín doručenia vám upresníme telefonicky
1 177,09 €
980,91 € bez DPH
Úsmev ako dar
+2,00 €
Za nákup získate 1177 bodov.

Nemecká kvalita od prémiového nemeckého výrobcu Karibu Holztechnik GmbH.

Garáž pre 3 bicykle. Tento model má pultovú strechu a dvojkrídlové dvere na pántoch. Stavebným materiálom garáže sú drevené profily hrúbky 19 mm perfektne vyfrézované zo severského smreka. Dodávame ako stavebnicu v rozloženom stave, kde steny tvoria jednotlivé drevené profily, ktoré iba zosadíte k sebe a zoskrutkujete, strechu tvorí celistvá doska. To garantuje extrémne jednoduchú montáž, ktorú zvládne každý domáci majster. Garáž na kolesá navyše obsahuje police a držiaky na pneumatiky kolies.

Krátky popis:

 • drevené profily hrúbky 19 mm
 • dvojkrídlové dvere na pántoch s celkovou svetlosťou š 146 x v 140 cm
 • vonkajší rozmer š 162 x h 216 cm
 • vnútorný rozmer š 146 x h 205 cm
 • dodávané štandardne bez podlahy
 • v balení je všetko potrebné kovanie

Základy garáže:
Venujte prosím MIMORIADNU starostlivosť pri budovaní základu pre garáž. Základ postavte tak, aby horná hrana základu presahovala asi 5 cm okolitý terén. Základ musí byť presne vyvážený do vodorovnej roviny a odvodnený, aby základové trámiky ležali v rovine. Aby bolo zabránené priamemu kontaktu so zemou a vniknutiu zemnej vlhkosti do trámov, podložte nosný rošt garáže pásky z bitúmenovej lepenky (nie sú súčasťou dodávky). Pre trvanlivosť základu je nutné dodržať tieto najdôležitejšie predpoklady – podklad, pravouhlosť a presná rovina. S kvalitným základom vydrží garáž o mnoho rokov dlhšie. Nechajte si poradiť alebo základ zhotoviť odborníkom-stavárom.

Podlaha:
Garáž stavajte na dlažbe, betóne alebo inom pevnom a nosnom povrchu.

Strecha:
Strecha je zhotovená z drevotrieskových dosiek. Strešná krytina nie je obsahom dodávky a je nutné ju ihneď po stavbe doplniť podľa vlastnej voľby. Pre garáže so šikmou strechou odporúčame samolepiacu bitúmenovú lepenku, na ploché strechy samolepiacu strešnú hliníkovo-bitúmenovú fóliu. Pri strechách so sklonom >15o je vhodný aj bitúmenový šindeľ. Potrebný počet rolí samolepiacej bitúmenovej krytiny s rozmerom 1 x 5 metrov pre tento model garáže = 1 rolka.

Povrchová úprava garáže:
Tento model garáže dodávame v profesionálnom nátere KARIBU (odtieň terragrau RAL 0604005):

 • Profesionálnu KARIBU FARBSYSTEM - drevené profily sú z vonkajšej strany už vo výrobe opatrené kvalitnou vodoodpudivou farbou, ktorá ochráni drevo pred vplyvom UV žiarenia a počasia. Vnútorná strana zostáva vždy v prírodnom neošetrenom stave. KARIBU  FARBSYSTÉM so sebou nesú istú počiatočnú investíciu, ale v konečnom dôsledku veľkú úsporu času, práce i peňazí.

Skladovanie pred montážou:
Pozor, balík s materiálom nie je vodotesný. Fólia chráni drevo len proti znečisteniu. Skladujte preto stavebnú sadu až do konečnej montáže v suchu, nie priamo položenú na zemi, chránenú proti vplyvom počasia (vlhkosť, slnko atď.). Neskladovať vo vykurovanom priestore!

Povolenie na stavbu garáže:
Drevenú garáž s pevnými základmi môže vyžadovať určité povolenia od miestnych úradov. Preto radšej pred nákupom garáže overte na stavebnom úrade aktuálnu situáciu s územným rozhodnutím (rozhodnutie o umiestnení stavby). Odporúčame na všetkých miestnych úradoch overiť platné predpisy pre oblasť plánovanej stavby garáže, pretože stavba garáže môže byť úradmi práve v mieste vašej záhrady z rôznych dôvodov obmedzená. Ak máte záhradku (pozemok) v nájme, tak sa musíte dohodnúť aj s jej majiteľom.

Doprava:

Osobný odber na našich pobočkách je možný, avšak počítajte s veľkou hmotnosťou garáže as nutnosťou zodpovedajúceho prívesného vozíka alebo radšej dodávky (napr. tranzitu). Pokiaľ si objednáte našu dopravu, tak garáž dopravíme v rozloženom stave najbližšie k hranici vášho pozemku. Garáž bude zložená vedľa nákladného vozidla, ktoré príde čo najbližšie k vami udanej adrese. Akúkoľvek ďalšiu manipuláciu so zloženým domčekom (napr. z miesta zloženia na záhradu, do garáže) si musí zaistiť kupujúci, dopravca ďalšie premiestňovanie garáže nezaisťuje. Pri vykládke je nutná spolupráca kupujúceho. Predovšetkým u väčších garáží vopred počítajte s tým, že zabalená garáž môže predstavovať viac paliet s celkovou hmotnosťou v stovkách kg!

Upozornenie:

 • výrobok dodávame v rozloženom stave
 • produkt na obrázku môže obsahovať príplatkové príslušenstvo alebo prvky, ktoré nie sú obsahom základného balenia
 • tento produkt je určený výhradne pre nekomerčné domáce použitie

Rozmery balenia:

 • paleta - 225 x 100 x 35 cm / 250 kg

Súbory

Farba terragrau
Hmotnosť 250kg
Šírka (vonkajšia) 1,62m
Dĺžka (vonkajšia) 2,16m
Výška (vonkajšia) 1,67m
Výrobca KARIBU HOLZTECHNIK
Kategória drevené domčeky
Zastavaná plocha 3,5m2
Dvere dvojkrídlové na pántoch
Šírka dverí 1,46m
Výška dverí 1,40m
Podlaha pribalená ne
Strešná krytina (obsah dodávky) ne
Výška steny 1,54m
Plocha strechy m2
Sklon strechy o
Povrchová plocha k náteru m2
Zaťaženie strechy na sneh kg/m2
Vnútorná plocha m2
Hrúbka strechy domčeka 16mm
Okná (materiál presklenia) plexisklo
Hrúbka steny 19mm
Typ strechy pultová (plochá)

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Ok.

Overený zákazník,

Expresné dorucenie Chýbal návod na obsluhu v slovencine alebo češtine

Overený zákazník,

Ùstretovosť a ochota personálu. Poradia a navrhnù aj viac možností. Bez problémov komunikujú telefonicky aj mailom.

Overený zákazník,