Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| drevený domček KARIBU MERSEBURG 5 + prístavok 166 cm (68767) natur LG1703 | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 1 022,50 € |
| Cena s DPH | 1 257,68 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Skladom u dodávateľa |
| Parametre | |
| Značka | LanitPlast |
| Kategória | Drevené domky |
| Šírka (vonkajšia) | 2,45m |
| Dĺžka (vonkajšia) | 2,14m |
| Zastavaná plocha | 5,18m2 |
| Vnitřní plocha | m2 |
| Šírka dverí | 1,15m |
| Výška dverí | 1,74m |
| Výška steny | 1,85m |
| Výška (vonkajšia) | 2,20m |
| Dvere | dvoukrídlové na pántoch |
| Hrúbka steny domu | 14 |
| Strecha | 16 |
| Strešná krytina (obsah dodávky) | nie |
| Plocha strechy | 6,23m2 |
| Sklon strechy | 7o |
| Podlaha pribalená | nie |
| Okna (materiál prosklení): | plexisklo |
| Povrchová plocha k náteru | m2 |
| Výrobca | KARIBU |
| Hmotnosť | 364kg |
| Farba | drevo |
| Materiál | Drevo |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.