Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| drevený domček KARIBU QUBU ECK 83315 terragrau LG1891 | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 3 619,49 € |
| Cena s DPH | 4 451,97 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Dočasne vypredané |
| Parametre | |
| Značka | KARIBU |
| Kategória | drevené domčeky |
| Šírka (vonkajšia) | 3,04m |
| Dĺžka (vonkajšia) | 3,04m |
| Zastavaná plocha | 9,24m2 |
| Vnútorná plocha | m2 |
| Šírka dverí | 1,00m |
| Výška dverí | 2,05m |
| Výška steny | 2,35m |
| Výška (vonkajšia) | 2,48m |
| Dvere | posuvné |
| Hrúbka steny | 28mm |
| Hrúbka strechy domčeka | 16mm |
| Strešná krytina (obsah dodávky) | nie |
| Plocha strechy | 9,3m2 |
| Sklon strechy | 1o |
| Podlaha pribalená | nie |
| Okná (materiál presklenia) | klasické sklo |
| Zaťaženie strechy na sneh | 80kg/m2 |
| Povrchová plocha k náteru | m2 |
| Výrobca | KARIBU HOLZTECHNIK |
| Stenové okno | ks |
| Hmotnosť | 688kg |
| Farba | sivá |
| Krajina pôvodu | Nemecko |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.