Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| drevený domček KARIBU DAHME 2 (42560) natur LG2947 | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 626,51 € |
| Cena s DPH | 770,61 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Skladom u dodávateľa |
| Parametre | |
| Kategória | drevené domčeky |
| Šírka (vonkajšia) | 1,80m |
| Dĺžka (vonkajšia) | 1,52m |
| Zastavaná plocha | 2,73m2 |
| Typ strechy | sedlová |
| Vnútorná plocha | m2 |
| Šírka dverí | 1,15m |
| Výška dverí | 1,74m |
| Výška steny | 1,82m |
| Výška (vonkajšia) | 2,19m |
| Dvere | dvojkrídlové na pántoch |
| Hrúbka steny | 14mm |
| Hrúbka strechy domčeka | 16mm |
| Strešná krytina (obsah dodávky) | nie |
| Plocha strechy | 4,3m2 |
| Sklon strechy | 20o |
| Podlaha pribalená | nie |
| Okná (materiál presklenia) | plexisklo |
| Zaťaženie strechy na sneh | 75kg/m2 |
| Povrchová plocha k náteru | m2 |
| Výrobca | KARIBU HOLZTECHNIK |
| Stenové okno | ks |
| Hmotnosť | 155kg |
| Farba | drevo |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.