Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| drevený domček KARIBU ASKOLA 3,5 + prístavok 240 cm vrátane zadnej a bočnej steny (9146) terragrau LG3247 | |
|
|
|
| Cena bez DPH |
2 218,70 €
2 218,89 € |
| Cena s DPH |
2 729,00 €
2 729,23 € |
| Ušetríte | 0% / 0,23 € |
| Dostupnosť | Dočasne vypredané |
| Parametre | |
| Značka | KARIBU |
| Kategória | drevené domčeky |
| Šírka (vonkajšia) | 4,62m |
| Dĺžka (vonkajšia) | 2,46m |
| Zastavaná plocha | 11,36m2 |
| Typ strechy | pultová (plochá) |
| Prístavok | 2,40m |
| Vnútorná plocha | m2 |
| Šírka dverí | 1,39m |
| Výška dverí | 1,75m |
| Výška steny | 1,95m |
| Výška (vonkajšia) | 2,11m |
| Dvere | dvojkrídlové na pántoch |
| Hrúbka steny | 19mm |
| Hrúbka strechy domčeka | 16mm |
| Strešná krytina (obsah dodávky) | nie |
| Plocha strechy | 12,86m2 |
| Sklon strechy | 3o |
| Podlaha pribalená | nie |
| Okná (materiál presklenia) | plexisklo |
| Zaťaženie strechy na sneh | 85kg/m2 |
| Povrchová plocha k náteru | m2 |
| Výrobca | KARIBU HOLZTECHNIK |
| Stenové okno | ks |
| Hmotnosť | 544kg |
| Farba | terragrau |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.