Remove from comparison
|
|
|---|---|
| drevený domček KARIBU GLUCKSBURG 2 (68189) natur LG3487 | |
|
|
|
| Price excl. VAT |
956,91 €
957,17 € |
| Price incl. VAT |
1 177,00 €
1 177,32 € |
| Save | 0% / 0,32 € |
| Availability | Skladom u dodávateľa |
| Parameters | |
| Značka | KARIBU |
| Kategória | drevené domčeky |
| Šírka (vonkajšia) | 2,03m |
| Dĺžka (vonkajšia) | 1,55m |
| Zastavaná plocha | 3,16m2 |
| Typ strechy | pultová (plochá) |
| Vnútorná plocha | m2 |
| Šírka dverí | 1,66m |
| Výška dverí | 1,75m |
| Výška steny | 1,93m |
| Výška (vonkajšia) | 2,20m |
| Dvere | dvojkrídlové na pántoch |
| Hrúbka steny | 19mm |
| Hrúbka strechy domčeka | 16mm |
| Strešná krytina (obsah dodávky) | nie |
| Plocha strechy | 4,2m2 |
| Sklon strechy | 7o |
| Podlaha pribalená | nie |
| Okná (materiál presklenia) | plexisklo |
| Zaťaženie strechy na sneh | 85kg/m2 |
| Povrchová plocha k náteru | m2 |
| Výrobca | KARIBU HOLZTECHNIK |
| Stenové okno | ks |
| Hmotnosť | 255kg |
| Farba | drevo |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
We use third-party cookies for content personalization and evaluation, thanks to which we can display more relevant offers of our products for you on and off the web.
We will not enable the collection of this data unless you give us your consent.