Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| drevený domček KARIBU KANDERN 2 (9225) natur LG3532 | |
|
|
|
| Cena bez DPH |
1 278,86 €
1 279,12 € |
| Cena s DPH |
1 573,00 €
1 573,32 € |
| Ušetríte | 0% / 0,32 € |
| Dostupnosť | Dočasne vypredané |
| Parametre | |
| Značka | KARIBU |
| Kategória | drevené domčeky |
| Šírka (vonkajšia) | 2,44m |
| Dĺžka (vonkajšia) | 2,04m |
| Zastavaná plocha | 4,97m2 |
| Typ strechy | pultová (plochá) |
| Vnútorná plocha | m2 |
| Šírka dverí | 1,40m |
| Výška dverí | 1,70m |
| Výška steny | 2,05m |
| Výška (vonkajšia) | 2,22m |
| Dvere | dvojkrídlové na pántoch |
| Hrúbka steny | 28mm |
| Hrúbka strechy domčeka | 16mm |
| Strešná krytina (obsah dodávky) | nie |
| Plocha strechy | 6,3m2 |
| Sklon strechy | 3o |
| Podlaha pribalená | nie |
| Okná (materiál presklenia) | plexisklo |
| Zaťaženie strechy na sneh | 75kg/m2 |
| Povrchová plocha k náteru | m2 |
| Výrobca | KARIBU HOLZTECHNIK |
| Stenové okno | 1ks |
| Hmotnosť | 365kg |
| Farba | drevo |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.