Aus dem Vergleich entfernen
|
|
|---|---|
| detské ihrisko KARIBU FRIEDA 91177 LG1853 | |
|
|
|
| Preis ohne MwSt. |
817,89 €
817,94 € |
| Preis inkl. MwSt. |
1 006,00 €
1 006,07 € |
| Sie sparen | 0% / 0,07 € |
| Verfügbarkeit | Skladom u dodávateľa |
| Parameter | |
| Výrobca | KARIBU HOLZTECHNIK |
| Kategória | Detské ihriská |
| Odporúčaný vek | od 3 do 12 rokov |
| Materiál konštrukcie | drevo |
| Farba | prírodná |
| Hracia veža | áno |
| Hojdačka | nie |
| Určenie | unisex |
| Vrátane šmýkačky | áno |
| Impregnácia | nie |
| Zastavaná plocha | 1,14m2 |
| Dĺžka (vonkajšia) | 1,07m |
| Výška (vonkajšia) | 2,91m |
| Šírka (vonkajšia) | 1,07m |
| Odporúčaný počet zemných kotiev | 6ks |
| Hmotnosť | 179kg |
| Krajina pôvodu | Nemecko |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.