ELECTROLUX Bezvreckový vysávač EAPC51IS

Podlahový vysávač ELECTROLUX EAPC51IS s výkonom 650 W a systémom cyklónového prúdenia vzduchu vám zabezpečí silný výkon pre optimálne výsledky vysávania. Funguje na bezvreckový systém vysávania, pri ktorom sa prach a nečistoty ukladajú do špeciálnej nádoby na to určenej. Súčasťou je nová hubica na vysávanie ktorá zvyšuje efektívnosť vysávania nielen na tvrdých podlahách. Komfort vysávania zvyšuje aj automatické navíjanie kábla, či regulácia výkonu. Pohodlnú manipuláciu i vysávanie medzi jednotlivými miestnosťami zabezpečuje akčný rádius 7,8 m. Farba: modrá

Predaj skončil

-         Podlahový vysávač ELECTROLUX EAPC51IS

-         Energetická účinnosť: A

-         Max. príkon (W): 650

-         Bezvreckový: Nemusíte si pamätať, aký typ vrecka máte, kupovať ich a skladovať. S nádobou na prach a filtrami sa ľahko manipuluje.

-         Integrované parkovacie pozície: Hubica s možnosťou jednoduchého odloženia, vo vertikálnej i horizontálnej polohe.

-         Regulácia výkonu: Regulácia výkonu vám umožňuje použiť výkon, aký potrebujete. Môžete vysávať s minimálnym rušením a šetriť energiu.

-         Mäkké kolieska: Mäkké kolieska zaisťujú, že sa vaša podlaha počas vysávania nepoškriabe a takisto vydávajú menej hluku pri popoťahovaní vysávača.

 

Užitočný pomocník do každej domácnosti

Pri každodennom upratovaní vašej domácnosti nepochybne oceníte šikovného pomocníka, ktorým je bezvreckový vysávač ELECTROLUX EAPC51IS. Zaradenie do úspornej energetickej triedy A zaručuje nízku spotrebu energie.

 

Intuitívny dizajn

Vysávač ELECTROLUX EAPC51IS je vybavený revolučným intuitívnym dizajnom. Miesto vrecka má totižto vysávač užitočnú plastovú nádobu na nečistoty. Jednoducho a rýchlo sa vyberá a to bez dotyku s nečistotami vo vnútri nádoby. Stačí stlačiť tlačidlo, otvoriť kryt, obsah vysypať do koša, a bez akejkoľvek námahy ju zasunúť späť. Regulácia výkonu vám umožňuje použiť výkon, aký potrebujete. Môžete vysávať s minimálnym rušením a šetriť energiu.

 

Pohodlné vysávanie

S vysávačom ELECTROLUX sa komfortne manipuluje čo je zaručené nízkou hmotnosťou. Vysávač je vybavený teleskopickými trubicami, ktoré sa dajú nastaviť do požadovanej dĺžky. Ergonomicky tvarovaná rukoväť umožňuje pohodlné použitie. Je špeciálne navrhnutá, aby ste dosiahli ďalej, takže vyčistíte aj ťažko dostupné miesta. Pracovný dosah vysávača je 7,8 metrov, takže pohodlne povysávate miestnosti bez toho, aby ste stále hľadali voľnú zásuvku.

 

Základné parametre

Maximálna hlučnosť: 78 dB

Bezdrôtové:   Nie

Trieda energ.účinnosti:       A

Maximálny príkon:    650 W

Operačný rádius:     7,8 m

Kapacita prachovej nádoby: 1,1 L

Regulácia výkonu:    Nie

Teleskopická trubica:          Áno

Filter pre ochranu motora:  Áno

Umývateľný filter:    Nie

Obsah balenia:         Bezsáčkový vysavač řady Series 99

Príkon:         600 W

Indikátor plného vrecka:     Nie

Materiál rúrky:        kov

 

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: modrá

Šírka: 28,8 cm

Hmotnosť:     5900 g

Výška:          25,5 cm

Hĺbka: 39,5 cm

 

Značka Electrolux

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.