Odebrat z porovnání
|
|
|---|---|
| Bublinkové obálky recyklované SUMO 23,5x34cm hnedé | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 0,49 € |
| Cena s DPH | 0,60 € |
| Ušetříte | – |
| Dostupnost | Tovar na sklade |
| Parametry | |
| Značka | |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Farba | hnedá |
| Formát | 23,5 × 34 cm |
| Lepenie | samolepiace |
| Okienko | nie |
| Vnútorný rozmer (š x v) | 21,5 × 34 cm |
| Vonkajší rozmer (š x v) | 23,5 × 34 cm |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
Pro personalizaci obsahu a vyhodnocování používáme cookies třetích stran, díky tomu pro vás dokážeme na webu i mimo něj zobrazovat relevantnější nabídky našich produktů.
Sběr těchto dat nezapneme, pokud nám k tomu nedáte souhlas.