Remove from comparison
|
|
|---|---|
| fínska sauna KARIBU HYTTI 3 (93863) natur LG4146 | |
|
|
|
| Price excl. VAT |
1 969,17 €
1 969,24 € |
| Price incl. VAT |
2 422,08 €
2 422,17 € |
| Save | 0% / 0,09 € |
| Availability | Skladom u dodávateľa |
| Parameters | |
| Typ sauny | fínske sauny vonkajšie |
| Výrobca | KARIBU HOLZTECHNIK |
| Kategória | vonkajšie sauny |
| Materiál konštrukcie | severský smrek |
| Hrúbka steny | 38mm |
| Dvere | jednokrídlové na pántoch s izolačným sklom |
| Materiál lavíc | osikové drevo |
| Počet lavíc | 3x / šírka 57 cm |
| Počet osôb | 3 |
| Funkce ionizace | nie |
| Vestavěné rádio | nie |
| Odporúčaný typ kachlí | elektrické kachle |
| Odporúčaný výkon kachlí | 9 kW |
| Šírka (vonkajšia) | 2,31m |
| Hĺbka k stene | 1,96m |
| Výška (vonkajšia) | 2,38m |
| Hmotnosť | 480kg |
| Farba | drevo |
| Plocha strechy | 6,06m2 |
| Podlaha pribalená | ano |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
We use third-party cookies for content personalization and evaluation, thanks to which we can display more relevant offers of our products for you on and off the web.
We will not enable the collection of this data unless you give us your consent.