Interiérová fínska sauna, hrúbka steny 40 mm, rozmery š 236 x h 184 x v 209 cm, verzia bez stropnej rímsy + bronzové dvere.
Nemecká kvalita od prémiového nemeckého výrobcu Karibu Holztechnik GmbH.
Fínska sauna určená pre tri ležiace osoby. Má rozmer š 236 x h 184 cm. Tento model fínskej sauny je určený do temperovaných interiérov domu alebo bytu. Jej výrobca, firma KARIBU HOLZTECHNIK z nemeckých Brém, dokázala svojimi výrobkami úspešne nadviazať na stáročnú tradíciu škandinávskeho saunovania a súčasne do nej zapracovať dnešné moderné technológie. Sauna je celá vyrobená z dreva severského smreka v prírodnom prevedení. Drevo pochádza zo vzdialeného severu Európy a je chemicky úplne neošetrené (nie je ani namorené ani nalakované). V dôsledku toho je prosté všetkých známych problematických látok, ktoré by sa v priebehu saunovania mohli z dreva uvoľňovať. Táto interiérová sauna je vyrobená z masívneho dreva hrúbky 40 mm. Steny sauny sú zložené zo špeciálne hladených dosiek s dvojitým perom a drážkou, čo garantuje neobyčajnú pevnosť spoja.
Celosklenené dvere z bronzového bezpečnostného skla hrúbky 8 mm. Priechodné rozmery dverí sú 64 x 173 cm. Dvere možno namontovať ako ľavé alebo pravé.
Sauna nemá vlastnú podlahu a je nutné ju umiestniť výhradne v miestnosti so zodpovedajúcou podlahovou krytinou, ideálne dlažbou. Saunu dodávame vo verzii bez stropnej rímsy (profilom) pri strope vrátane LED osvetlenia 3 x 7,5 W.
K saune odporúčame dokúpiť saunové kachle podľa vlastnej voľby:
Všetky modely kachlí majú vnútorné časti z korózie odolných materiálov a sú dodávané vrátane 18 kg saunových kameňov. Približný čas na vyhriatie sauny na saunovaciu teplotu nájdete v záložke „Návody“ v kapitole „Približný čas na nahriatie sauny.“
Výbava a príslušenstvo:
Obsahom štandardného balenia je 3x lavica z osikového dreva (1x šírka 62 cm 1x šírka 57 cm 1x šírka 52 cm, max 250 kg) 1x podhlavník a drevený ochranný rám na kachle. Odporúčame ďalšie saunové príslušenstvo z našej ponuky.
Certifikácia:
Špičková kvalita tohto výrobku je potvrdená českým CERTIFIKÁTOM VÝROBKU č. 3893/222/§5a/20205 a STAVEBNE TECHNICKÝM OSVEDČENÍM STO-3893/25 vydaným Výskumným a vývojovým ústavom drevárskym Praha s.p. (autorizovaná osoba 222).
Pred nákupom sauny:
Pred nákupom sauny odporúčame overiť súhlas majiteľa bytu. Potom je nutné zistiť, aké máte možnosti pre pripojenie saunových pecí - tj či je v byte na dostupnom mieste 400 V + či máte istič min 16 A. Podľa toho vykonajte výber kachlí.
Doprava:
Osobný odber na našich pobočkách je možný, avšak počítajte s väčšou hmotnosťou sauny as nutnosťou zodpovedajúceho prívesného vozíka alebo radšej dodávky (napr. tranzitu). Pokiaľ si objednáte našu dopravu, tak saunu dopravíme v rozloženom stave najbližšie k hranici vášho pozemku. Sauna bude zložená vedľa nákladného vozidla, ktoré príde čo najbližšie k vami udanej adrese. Akúkoľvek ďalšiu manipuláciu s produktom (napr. z miesta zloženia do bytu, na záhradu, do garáže) si musí zaistiť kupujúci, dopravca ďalšie premiestňovanie domčeka nezaisťuje. Pri vykládke je nutná spolupráca kupujúceho. Predovšetkým u väčších sáun vopred počítajte s tým, že zabalená sauna môže predstavovať viac paliet o celkovej hmotnosti v stovkách kg !
Upozornenie:
Rozmery balenia:
| Hmotnosť | 423kg |
| Počet osôb | 3 |
| Šírka (vonkajšia) | 2,36m |
| Výška (vonkajšia) | 2,09m |
| Materiál konštrukcie | severský smrek |
| Výrobca | KARIBU HOLZTECHNIK |
| Kategória | Vnútorné sauny |
| Dvere | celosklenené - dymové sklo 8 mm |
| Hĺbka k stene | 1,84m |
| Funkce ionizace | ne |
| Vestavěné rádio | ne |
| Hrúbka steny | 40mm |
| Typ sauny | fínske sauny domáce |
| Odporúčaný výkon kachlí | 3,6 kW nebo 9 kW |
| Odporúčaný typ kachlí | elektrická kamna |
| Materiál lavíc | osikové drevo |
| Počet lavíc | 1x šírka 62 cm 1x šírka 57 cm 1 x šírka 52 cm |
There are no reviews, yet.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
náhradná vykurovacia špirála do saunových pecí KARIBU 3,6 KW (32970) LG3245
93,76 €
Dočasne vypredané
náhradná vykurovacia špirála do saunových pecí KARIBU 9,0 KW (9642) LG2771
119,00 € 119,44 €
Skladom (26 pcs)
saunová pec KARIBU 3,6 kW (71312) s integrovaným ovladačom LG1916
299,00 € 299,25 €
Skladom (14 pcs)
Rychle , spolahlive dodanie
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
super rýchla dodávka. Dobrá cena.