Interiérová fínska sauna, hrúbka steny 68 mm, rozmery š 196 x h 151 x v 198 cm, verzia bez stropnej rímsy + bronzové dvere.
Tento model fínskej sauny je určený do temperovaných interiérov domu alebo bytu. Jej výrobca, firma KARIBU HOLZTECHNIK z nemeckých Brém, dokázala svojimi výrobkami úspešne nadviazať na stáročnú tradíciu škandinávskeho saunovania a súčasne do nej zapracovať dnešnú modernú technológiu. Fínska sauna určená pre dve osoby. Má obdĺžnikový tvar š 196 x h 151 x v 198 cm. Saunu dodávame bez dodatočného dreveného profilu pri strope a bez LED osvetlenia. Sauna je celá vyrobená z dreva severského smreku. Drevo pochádza zo vzdialeného severu Európy a je chemicky úplne neošetrené (nie je ani namorené ani nalakované). V dôsledku toho je prosté všetkých známych problematických látok, ktoré by sa v priebehu saunovania mohli z dreva uvoľňovať. Táto interiérová sauna vykazuje mimoriadne tepelnoizolačné vlastnosti. Steny sauny sú zložené z vnútornej a vonkajšej vrstvy špeciálne hladených dosiek s perom a drážkou, medzi ktorými je 42 mm hrubá tepelná izolácia v podobe minerálnej vlny. Celková hrúbka steny je tak 68 mm. Zadná alebo bočná nepohľadová strana orientovaná k stene miestnosti majú vonkajšiu stranu zo sololitu. Preto sú pri rovnakej tepelnej izolácii o cca 10 mm tenší ako pohľadové strany pokryté palubovkami s perom a drážkou.
Sauna nemá vlastnú podlahu a je nutné ju umiestniť výhradne v miestnosti so zodpovedajúcou podlahovou krytinou, ideálne dlažbou. Saunu dodávame vo verzii bez stropnej rímsy (profilom) pri strope vrátane LED osvetlenia 3 x 7,5 W.
K saune odporúčame dokúpiť saunové kachle podľa vlastnej voľby:
Všetky modely kachlí majú vnútorné časti z korózie odolných materiálov a sú dodávané vrátane 18 kg saunových kameňov. Približný čas na vyhriatie sauny na saunovaciu teplotu nájdete v záložke „Návody“ v kapitole „Približný čas na nahriatie sauny.“
Výbava a príslušenstvo:
Obsahom štandardného balenia je 2x lavica z osikového dreva (1x šírka 57 cm + 1x šírka 27 cm, max 250 kg), 1x podhlavník a drevený ochranný rám na kachle. Odporúčame ďalšie saunové príslušenstvo z našej ponuky.
Certifikácia:
Špičková kvalita tohto výrobku je potvrdená českým CERTIFIKÁTOM VÝROBKU č. 3893/222/§5a/20205 a STAVEBNE TECHNICKÝM OSVEDČENÍM STO-3893/25 vydaným Výskumným a vývojovým ústavom drevárskym Praha s.p. (autorizovaná osoba 222).
Pred nákupom sauny:
Pred nákupom sauny odporúčame overiť súhlas majiteľa bytu. Potom je nutné zistiť, aké máte možnosti pre pripojenie saunových kachlí, tj. či je v byte na dostupnom mieste 400 V a či máte istič min 16 A. Podľa toho urobte výber saunovej pece.
Doprava:
Osobný odber na našich pobočkách je možný, však počítajte s väčšou hmotnosťou sauny a s nutnosťou zodpovedajúceho prívesného vozíka alebo radšej dodávky (napr. Tranzitu). Ak si objednáte našu dopravu, tak sauna bude zložená vedľa nákladného vozidla, ktoré príde čo najbližšie vami udanej adrese. Akúkoľvek ďalšiu manipuláciu s produktom (napr. z miesta zloženia do bytu, na záhradu, do garáže) si musí zabezpečiť kupujúci, dopravca ďalšie premiestňovanie tovaru nezabezpečuje. Pri vykládke je nutná spolupráca kupujúceho. Predovšetkým u väčších sáun vopred počítajte s tým, že zabalená sauna môže predstavovať viac paliet o celkovej hmotnosti v stovkách kg! Výrobok dodáváme v rozloženom stave. Produkt nie je určený pre komerčné využitie.
| Hmotnosť | 326kg |
| Krajina pôvodu | Nemecko |
| Počet osôb | 2 |
| Šírka (vonkajšia) | 1,96m |
| Výška (vonkajšia) | 1,98m |
| Materiál konštrukcie | severský smrek |
| Výrobca | KARIBU HOLZTECHNIK |
| Kategória | vnútorné sauny |
| Dvere | celosklenené - dymové sklo 8 mm |
| Hĺbka k stene | 1,51m |
| Hrúbka izolácie | 42 mm |
| Podhlavník | 1 |
| Funkce ionizace | nie |
| Vestavěné rádio | nie |
| Hrúbka steny | 68mm |
| Typ sauny | fínske sauny domáce |
| Odporúčaný výkon kachlí | 3,6 kW alebo 9 kW |
| Odporúčaný typ kachlí | elektrická kamna |
| Materiál lavíc | osikové drevo |
| Počet lavíc | 2x / 1x šírka 57 cm + 1x šírka 27 cm |
Zurzeit liegen keine Bewertungen vor.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Lager | Code | Anzahl der Einheiten auf Lager |
|---|---|---|
| Centálny sklad | LG2493 | 9 |
| Interný sklad 10 | LG2493 | 0 |
| Interný sklad 7 | LG2493 | 0 |
| Interný sklad 8 | LG2493 | 0 |
| Stará Vajnorská - prevádzka osob. odberu | LG2493 | 0 |
náhradná vykurovacia špirála do saunových pecí KARIBU 3,6 KW (32970) LG3245
93,76 €
Dočasne vypredané
náhradná vykurovacia špirála do saunových pecí KARIBU 9,0 KW (9642) LG2771
119,00 € 119,44 €
Skladom (26 Stück)
saunová pec KARIBU 3,6 kW (71312) s integrovaným ovladačom LG1916
299,00 € 299,25 €
Skladom (14 Stück)
saunová pec KARIBU 9 kW (26985) s externým dig. ovladačom LG4298
727,00 € 727,37 €
Skladom (22 Stück)
Rychle , spolahlive dodanie
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
super rýchla dodávka. Dobrá cena.