Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| fínska sauna KARIBU BODO (6192) LG4264 | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 1 755,13 € |
| Cena s DPH | 2 158,81 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Skladom u dodávateľa |
| Parametre | |
| Typ sauny | fínske sauny domáce |
| Výrobca | KARIBU HOLZTECHNIK |
| Kategória | vnútorné sauny |
| Materiál konštrukcie | severský smrek |
| Hrúbka steny | 68mm |
| Hrúbka izolácie | 42 mm |
| Dvere | celosklenené - dymové sklo 8 mm |
| Materiál lavíc | smrekové drevo |
| Počet lavíc | 2x šírka 55 cm |
| Počet osôb | 2 |
| Podhlavník | 1 |
| Funkce ionizace | nie |
| Vestavěné rádio | nie |
| Odporúčaný typ kachlí | elektrické kachle |
| Odporúčaný výkon kachlí | 3,6 kW alebo 9 kW |
| Šírka (vonkajšia) | 1,96m |
| Hĺbka k stene | 1,78m |
| Výška (vonkajšia) | 1,98m |
| Hmotnosť | 316kg |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.