Aus dem Vergleich entfernen
|
|
|---|---|
| fínska sauna KARIBU NORIN (75588) LG1911 | |
|
|
|
| Preis ohne MwSt. |
1 593,33 €
2 316,28 € |
| Preis inkl. MwSt. |
1 959,80 €
2 849,02 € |
| Sie sparen | 45% / 889,22 € |
| Verfügbarkeit | Skladom |
| Parameter | |
| Typ sauny | fínske sauny domáce |
| Výrobca | KARIBU HOLZTECHNIK |
| Kategória | vnútorné sauny |
| Materiál konštrukcie | severský smrek |
| Hrúbka steny | 68mm |
| Hrúbka izolácie | 42 mm |
| Dvere | celosklenené - grafitové sklo 8 mm |
| Materiál lavíc | osikové drevo |
| Počet lavíc | 2x / šírka 57 cm + šírka 27 cm |
| Počet osôb | 2 |
| Podhlavník | 1 |
| Funkce ionizace | nie |
| Vestavěné rádio | nie |
| Odporúčaný typ kachlí | elektrická kamna |
| Odporúčaný výkon kachlí | 3,6 kW alebo 9 kW |
| Šírka (vonkajšia) | 1,51m |
| Hĺbka k stene | 1,51m |
| Výška (vonkajšia) | 1,98m |
| Hmotnosť | 295kg |
| Krajina pôvodu | Nemecko |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.