Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| fóliovník 1,8x1,2 m - 25 mm - 70208EU LG1692 | |
|
|
|
| Cena bez DPH |
93,50 €
104,07 € |
| Cena s DPH |
115,00 €
128,01 € |
| Ušetríte | 11% / 13,01 € |
| Dostupnosť | Skladom |
| Parametre | |
| Kategória | Plachtové skleníky |
| Zastavaná plocha | 2,16m2 |
| Dĺžka (vonkajšia) | 1,2m |
| Šírka (vonkajšia) | 1,8m |
| Výška (vonkajšia) | 1,83m |
| Dvere | rolovacia plachta |
| Materiál konštrukcie | oceľové trubky - priemer 25 mm |
| Výška dverí | 1,57m |
| Šírka dverí | 1,02m |
| Výrobca | SHELTERLOGIC |
| Farba | biela |
| Hmotnosť | 14kg |
| Krajina pôvodu | USA |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.