Fotopapier .
Kvalitný foto papier.
| Farba | biela |
| Formát | 10 x 15 cm |
| Množstvo v balení | 20 HAR. |
| Povrch | lesklý |
| Značka | Apli |
| Gramáž | 240 g/m2 |
| Počet hárkov v balení | 20 hárkov |
| Rozmer | 10x15 cm |
Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj skladem |
|---|---|---|
| Centálny sklad | AG004455 | 5 |
| Interný sklad 10 | AG004455 | 0 |
| Interný sklad 7 | AG004455 | 0 |
| Interný sklad 8 | AG004455 | 0 |
| Stará Vajnorská - prevádzka osob. odberu | AG004455 | 0 |
| Kód | Dostupnost | Cena |
|---|---|---|
| AG004455 | Tovar na sklade | 13,33 € s DPH |
| Sklad | Kód | Počet mj skladem |
|---|---|---|
| Centálny sklad | AG004455 | 5 bal |
| Interný sklad 10 | AG004455 | 0 bal |
| Interný sklad 7 | AG004455 | 0 bal |
| Interný sklad 8 | AG004455 | 0 bal |
| Stará Vajnorská - prevádzka osob. odberu | AG004455 | 0 bal |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
Pro personalizaci obsahu a vyhodnocování používáme cookies třetích stran, díky tomu pro vás dokážeme na webu i mimo něj zobrazovat relevantnější nabídky našich produktů.
Sběr těchto dat nezapneme, pokud nám k tomu nedáte souhlas.