Fotopapier .
Biely papier pre atramentovú tlač pre užívateľov každej záujmovej triedy.
| Farba | biela |
| Formát | 10 x 15 cm |
| Množstvo v balení | 20 HAR. |
| Povrch | lesklý |
| Značka | Apli |
| Gramáž | 180 g/m2 |
| Počet hárkov v balení | 20 hárkov |
| Rozmer | 10x15 cm |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Centálny sklad | AG012081 | 13 |
| Interný sklad 10 | AG012081 | 0 |
| Interný sklad 7 | AG012081 | 0 |
| Interný sklad 8 | AG012081 | 0 |
| Stará Vajnorská - prevádzka osob. odberu | AG012081 | 1 |
| Kód | Dostupnosť | Cena |
|---|---|---|
| AG012081 | Tovar na sklade | 5,43 € s DPH |
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Centálny sklad | AG012081 | 13 bal |
| Interný sklad 10 | AG012081 | 0 bal |
| Interný sklad 7 | AG012081 | 0 bal |
| Interný sklad 8 | AG012081 | 0 bal |
| Stará Vajnorská - prevádzka osob. odberu | AG012081 | 1 bal |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.