GRAPHITE ACCU Rázový uťahovák 18V, Li-Ion ENERGY+

Graphite | Vŕtačky | Kód: 58G012

Akumulátorový uťahovač 18 V, Li-Ion, otáčky 0-2200 min, vpravo/vľavo, krútiaci moment 180 Nm, skľučovadlo na náradie 6,35 mm (1/4"), brzda vretena, (LxH) 185 x 225 mm, hmotnosť 1,2 kg, kompatibilný s akumulátormi Energy+, (Batéria nie je súčasťou balenia)

Dostupnosť
Na objednávku
termín dodania vám upresníme telefonicky
34,20 €
28,50 € bez DPH

Uťahovač GRAPHITE, spolupracuje s akumulátormi 18 V Li-Ion GRAPHITE Energy+. Zariadenie je určené na zaskrutkovávanie a uvoľňovanie skrutiek v dreve, kove, plastoch. Umožňuje prácu pri vysokých rýchlostiach (do 2200 ot./min) a zaručuje vysoký krútiaci moment (180 Nm).

 

Krútiaci moment sa generuje ako okamžitý obvodový príklep, čo znamená, že pôsobenie zariadenia na ruky operátora počas skrutkovania je malé. Skľučovadlo na náradie 6,35 mm (1/4") je prispôsobené na prácu s najpopulárnejším typom skrutkovacích nástavcov/bitov. Zariadenie je vybavené elektrickou brzdou motora, ktorá umožňuje rýchle zastavovanie vretena a LED diódou, osvetľujúcou miesto práce. Vďaka ergonomickému tvaru rukoväte a optimalizovanej celkovej dĺžke uťahováka je možná efektívna práca za každých podmienok.

Značka Graphite

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.