Supprimer du comparateur
|
|
|---|---|
| Pracovný stôl Flex, 120x75,5x80 cm, čerešňa/kov | |
|
|
|
| Prix HT | 388,83 € |
| Prix TTC | 478,26 € |
| Vous économiserez | – |
| Disponibilité | Aktuálne vypredané |
| Paramètres | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 80 cm |
| Farba | čerešňa/kov |
| Výška | 75.5 cm |
| Typ stola | pracovný |
| Varianta | rovná |
| Šírka | 120 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.