Odebrat z porovnání
|
|
|---|---|
| fínska sauna KARIBU SELENA (6164) LG1943 | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 1 665,83 € |
| Cena s DPH | 2 048,98 € |
| Ušetříte | – |
| Dostupnost | Skladom u dodávateľa |
| Parametry | |
| Typ sauny | fínske sauny domáce |
| Výrobca | KARIBU HOLZTECHNIK |
| Kategória | vnútorné sauny |
| Materiál konštrukcie | severský smrek |
| Hrúbka steny | 38mm |
| Dvere | celosklenené - dymové sklo 8 mm |
| Materiál lavíc | smrekové drevo |
| Počet lavíc | 2x / šírka 57 cm + šírka 27 cm |
| Počet osôb | 2 |
| Odporúčaný výkon kachlí | 3,6 kW alebo 9 kW |
| Saunové kachle | nie |
| Saunové kamene | nie |
| Šírka (vonkajšia) | 1,95m |
| Hĺbka k stene | 1,45m |
| Výška (vonkajšia) | 1,87m |
| Hmotnosť | 330kg |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
Pro personalizaci obsahu a vyhodnocování používáme cookies třetích stran, díky tomu pro vás dokážeme na webu i mimo něj zobrazovat relevantnější nabídky našich produktů.
Sběr těchto dat nezapneme, pokud nám k tomu nedáte souhlas.