Jedálenská stolička.
Varianty
Moderná jedálenská stolička je očalúnenie šedou látkou v kombinácii so šedou koženkou.
Podnož i madlo sú z brúseného nerezu, čo pôsobí veľmi elegantne.
Parametre:
| Značka | Autronic |
| Výška (cm) | 98 |
| Šířka (cm) | 43 |
| Hloubka (cm) | 53 |
| Demontované | Ano |
| Materiál kostry | Kov |
| Styl | Moderní |
| Šířka sedu | 43 cm |
| Nosnost (kg) | 110 |
| Materiál sedáku | Látka/Ekokůže |
| Barva sedáku | Šedá |
| Typ podnože | Pohup |
| Výška sedu (cm) | 48 cm |
| Hloubka sedu (cm) | 43 cm |
| Karton 1 (cm) | 88x53x46 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Kód | Dostupnosť | Cena |
|---|---|---|
| 137312-137742 | Dočasne vypredané | 70,00 € s DPH |
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Centálny sklad | 137312-137742 | 0 ks |
| Interný sklad 10 | 137312-137742 | 0 ks |
| Interný sklad 7 | 137312-137742 | 0 ks |
| Interný sklad 8 | 137312-137742 | 0 ks |
| Stará Vajnorská - prevádzka osob. odberu | 137312-137742 | 0 ks |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.