Voľne stojaca bioklimatická pergola, š 3,04 x d 2,59 x v 2,20 m, farba antracit, plochá manuálne ovládaná strecha s oceľovými lamelami.
Voľne stojaca bioklimatická pergola LANITPLAST BASIC s rozmermi 3 x 2,5 metra je praktickým a elegantným riešením na zastrešenie vonkajšieho posedenia na Vašej záhrade. Robustná a stabilná konštrukcia v modernom antracitovom odtieni RAL 7016 s matnou povrchovou úpravou sa ľahko začlení do akéhokoľvek prostredia a nevyžaduje kotvenie do steny. Stĺpy aj nosné profily sú vyrobené z hliníka a otočné lamely z kvalitnej ocele, všetko je opatrené vypaľovaným práškovým lakom (komaxit). Strešné lamely z pozinkovanej ocele sú tiež opatrené práškovou farbou, ktorá zaisťuje vysokú odolnosť voči poveternostným podmienkam. Celkom 32 otočných lamiel poskytuje spoľahlivú ochranu pred slnečnými lúčmi aj dažďom. Ich sklon je možné plynule nastaviť od úplne uzavretej polohy (0°) až po plné otvorenie v uhle 90°. Ovládanie lamiel je manuálne a prebieha pomocou praktickej kľučky, ktorá je konštruovaná tak, aby bolo možné ju nakloniť a zabrániť tak poškodeniu povrchu pergoly pri manipulácii. Jej umiestnenie navyše umožňuje bezproblémové používanie ďalších doplnkov, ako sú bočné zásteny alebo moskytiéry bez toho, aby obmedzovala ich funkčnosť.
Primárnou úlohou strešných lamiel bioklimatickej pergoly LANITPLAST BASIC je nastavenie intenzity zatienenia slnka, avšak otočná strecha v zatvorenom stave zaistí aj ochranu pred dažďom. Pri úplnom uzavretí strechy sú totiž strešné lamely do seba vzájomne zaklesnuté (systém pero drážka). Odvod vody je riešený jedinečným drenážnym systémom integrovaným priamo do konštrukcie. V zimnom období je nutné ponechať lamely vo zvislej otvorenej polohe, inak by mohlo dôjsť k ich poškodeniu.
Montáž bioklimatickej pergoly LANITPLAST BASIC je pre domáceho majstra relatívne jednoduchá a zvládnu ju dve / tri osoby.
Iné rozmery bioklimatických pergol LANITPLAST BASIC ako 3 x 2,5 m / 3 x 3 m / 4 x 3 m nie je možné vyrobiť. Ide o sériovo vyrábaný produkt bez možnosti akýchkoľvek zmien.
Porovnanie modelových radov bioklimatických pergol LANITPLAST:
|
TYP STRECHY |
STREŠNÉ LAMELY |
OVLÁDANIE LAMEL |
LED OSVETLENIE |
CELKOVÁ VÝŠKA |
VOLITEĽNÉ PRÍSLUŠENSTVO |
|
| BIOKLIMATICKÁ PERGOLA LANITPLAST BASIC | ROVNÁ | OCEĽOVÉ | MANUÁLNE | NIE | 2,20 m | ÁNO |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BIOKLIMATICKÁ PERGOLA LANITPLAST STANDARD | ŠIKMÁ | HLINÍKOVÉ | MANUÁLNE | NIE | 2,12 - 2,53 m | NIE |
| BIOKLIMATICKÁ PERGOLA LANITPLAST PREMIUM |
ROVNÁ | HLINÍKOVÉ | MANUÁLNE | NIE | 2,50 m | ÁNO |
Prednosti pergoly LANITPLAST BASIC:
Rozmery:
Upozornenie:
| Farba | antracit |
| Hmotnosť | kg |
| Šírka (vonkajšia) | 3,04m |
| Dĺžka (vonkajšia) | 2,59m |
| Výška (vonkajšia) | 2,20m |
| Materiál konštrukcie | hliník |
| Výrobca | LANIT PLAST |
| Kategória | pergoly bioklimatické |
| Zastavaná plocha | 7,87m2 |
| Plocha strechy | m2 |
| Zaťaženie strechy na sneh | kg/m2 |
| Materiál střechy | lamely oceľové |
| Typ strechy | plochá |
| Pohon strechy | manuálny |
| LED osvetlenie | nie |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Centálny sklad | LG4288 | 49 |
| Interný sklad 10 | LG4288 | 0 |
| Interný sklad 7 | LG4288 | 0 |
| Interný sklad 8 | LG4288 | 0 |
| Stará Vajnorská - prevádzka osob. odberu | LG4288 | 0 |
bočná lamelová zástena 2,5 m k bioklimatickej pergole LANITPLAST BASIC LG4291
513,00 € 513,31 €
Skladom (38 ks)
bočná lamelová zástena 3,0 m k bioklimatickej pergole LANITPLAST BASIC LG4294
598,93 €
Skladom (27 ks)
Rychle , spolahlive dodanie
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
super rýchla dodávka. Dobrá cena.