Voľne stojaca hliníková bioklimatická pergola, š 3,0 x d 3,0 x v 2,12-2,53 m, farba antracit, šikmá manuálne ovládaná strecha s hliníkovými lamelami.
Voľne stojaca bioklimatická pergola LANITPLAST STANDARD s rozmermi 3 x 3 metra so šikmou strechou je praktickým a elegantným riešením na zastrešenie vonkajšieho posedenia na Vašej záhrade. Robustná a stabilná konštrukcia v modernom antracitovom odtieni RAL 7024 s matnou povrchovou úpravou sa ľahko začlení do akéhokoľvek prostredia a nevyžaduje kotvenie do steny. Celá pergola vrátane otočných lamiel je vyrobená z hliníka, všetko je opatrené vypaľovaným práškovým lakom (komaxit). Celkom 64 otočných lamiel poskytuje spoľahlivú ochranu pred slnečnými lúčmi aj dažďom. Ich sklon je možné plynule nastaviť od úplne uzavretej polohy (0°) až po plné otvorenie v uhle 90°. Ovládanie lamiel je manuálne a prebieha pomocou praktickej kľučky, ktorá je konštruovaná tak, aby bolo možné ju nakloniť a zabrániť tak poškodeniu povrchu pergoly pri manipulácii. Jej umiestnenie navyše umožňuje bezproblémové používanie ďalších doplnkov, ako sú bočné zásteny alebo moskytiéry bez toho, aby obmedzovala ich funkčnosť.
Primárnou úlohou strešných lamiel bioklimatickej pergoly LANITPLAST STANDARD je nastavenie intenzity zatienenia slnka, avšak otočná strecha v zatvorenom stave zaistí aj ochranu pred dažďom. Pri úplnom uzavretí strechy sú totiž strešné lamely do seba vzájomne zaklesnuté (systém pero drážka). Odvod vody je riešený jedinečným drenážnym systémom integrovaným priamo do konštrukcie. V zimnom období je nutné ponechať lamely vo zvislej otvorenej polohe, inak by mohlo dôjsť k ich poškodeniu.
Veľkou výhodou tohto modelu pergoly je to, že ju dodávame ako jednoduchú stavebnicu v troch kartónoch. Každý si ju môže bez problémov na záhrade postaviť sám, kde chce a kedy chce. Nie ste tak závislí na zložitom zháňaní odbornej firmy alebo remeselníka, ktorý by Vám pergolu na záhrade postavil. Jej stavba je pre českého majstra relatívne jednoduchá a zvládnu ju dve osoby.
Iné rozmery bioklimatickej pergoly LANITPLAST STANDARD ako 3 x 3 ma 4 x 3 m nie je možné vyrobiť. Ide o sériovo vyrábaný produkt bez možnosti akýchkoľvek zmien.
Porovnanie modelových radov bioklimatických pergol LANITPLAST:
|
TYP STRECHY |
STREŠNÉ LAMELY |
OVLÁDANIE LAMEL |
LED OSVETLENIE |
CELKOVÁ VÝŠKA |
VOLITEĽNÉ PRÍSLUŠENSTVO |
|
| BIOKLIMATICKÁ PERGOLA LANITPLAST BASIC | ROVNÁ | OCEĽOVÉ | MANUÁLNE | NIE | 2,20 m | ÁNO |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BIOKLIMATICKÁ PERGOLA LANITPLAST STANDARD | ŠIKMÁ | HLINÍKOVÉ | MANUÁLNE | NIE | 2,12 - 2,53 m | NIE |
| BIOKLIMATICKÁ PERGOLA LANITPLAST PREMIUM |
ROVNÁ | HLINÍKOVÉ | MANUÁLNE | NIE | 2,50 m | ÁNO |
Prednosti bioklimatickej pergoly LANITPLAST STANDARD:
Rozmery:
Upozornenie:
Rozmery balena:
| Farba | antracit |
| Hmotnosť | 120kg |
| Šírka (vonkajšia) | 3,00m |
| Dĺžka (vonkajšia) | 3,00m |
| Výška (vonkajšia) | 2,53m |
| Materiál konštrukcie | hliník |
| Kategória | pergoly bioklimatické |
| Zastavaná plocha | 9m2 |
| Výška steny | 2,12m |
| Plocha strechy | 9m2 |
| Zaťaženie strechy na sneh | kg/m2 |
| Materiál střechy | lamely hliníkové |
| Typ strechy | šikmá |
| Pohon strechy | manuálny |
| LED osvetlenie | nie |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Centálny sklad | LG2299 | 27 |
| Interný sklad 10 | LG2299 | 0 |
| Interný sklad 7 | LG2299 | 0 |
| Interný sklad 8 | LG2299 | 0 |
| Stará Vajnorská - prevádzka osob. odberu | LG2299 | 0 |
hliníková bioklimatická pergola LANITPLAST STANDARD 4x3 m LG2081
1 711,00 € 2 216,41 €
Skladom (26 ks)
bočná lamelová zástena 4,0 m k bioklimatickej pergole LANITPLAST BASIC LG4295
684,56 €
Skladom (43 ks)
hliníková bioklimatická pergola LANITPLAST BASIC 3x2,5 m LG4288
1 245,00 € 1 283,92 €
Skladom (49 ks)
bočná sieťová roleta 4 m k bioklimatickej pergole LANITPLAST PREMIUM / PLUS LG4118
699,05 €
Skladom (28 ks)
Rychle , spolahlive dodanie
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
super rýchla dodávka. Dobrá cena.