Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| bočná sieťová roleta 4 m k bioklimatickej pergole LANITPLAST PREMIUM / PLUS LG4118 | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 568,33 € |
| Cena s DPH | 699,05 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Skladom |
| Parametre | |
| Kategória | pergoly bioklimatické |
| Výrobca | LANIT PLAST |
| Zastavaná plocha | m2 |
| Šírka (vonkajšia) | 3,72m |
| Výška (vonkajšia) | 2,36m |
| Farba | antracit |
| Plocha strechy | m2 |
| Zaťaženie strechy na sneh | kg/m2 |
| Hmotnosť | 37kg |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.