Hliníková pergola, š 2,92 x d 2,92 m, farba antracit, plátenná zaťahovacia strecha, plocha 8,53 m2.
Záhradná hliníková pergola, v ktorej nájdete príjemné miesto odpočinku v čím ďalej tým častejších horúcich letných dňoch. Zaťahovací textilná strecha Vás ochráni pred nepriaznivým počasím. Jednoduchý lankový mechanizmus plachtou ľahko pohybuje a umožnňuje strechu čiastočne alebo aj úplne zatiahnuť. Konštrukcia pergoly je z odolnej hliníkovej zliatiny a je nastriekaná práškovou vypaľovanou farbou (komaxit), a preto odoláva prírodným klimatickým vplyvom.
Veľkou výhodou tohto modelu pergoly je to, že ju dodávame ako jednoduchú stavebnicu v jednom kartóne. Každý si ju môže bez problémov postaviť na záhrade sám, kde chce a kedy chce. Nie ste tak závislí na zložitom zháňaniu odbornej firmy alebo remeselníka, ktorý by pergolu na záhrade postavil. Jej stavba je pre domácého majstra relatívne jednoduchá a zvládnu ju dve osoby.
Prednosti pergoly SOLO:
Rozmery:
Upozornenie:
| Farba | antracit |
| Hmotnosť | 36kg |
| Šírka (vonkajšia) | 2,92m |
| Dĺžka (vonkajšia) | 2,92m |
| Výška (vonkajšia) | 2,28m |
| Materiál konštrukcie | hliník |
| Kategória | pergoly do záhrady |
| Zastavaná plocha | 8,53m2 |
| Výška steny | 2,07m |
| Plocha strechy | m2 |
| Zaťaženie strechy na sneh | kg/m2 |
| Materiál střechy | polyesterová plachta |
Zurzeit liegen keine Bewertungen vor.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Lager | Code | Anzahl der Einheiten auf Lager |
|---|---|---|
| Centálny sklad | LG2079 | 50 |
| Interný sklad 10 | LG2079 | 0 |
| Interný sklad 7 | LG2079 | 0 |
| Interný sklad 8 | LG2079 | 0 |
| Stará Vajnorská - prevádzka osob. odberu | LG2079 | 0 |
hliníková bioklimatická pergola LANITPLAST STANDARD 3x3 m LG2299
1 449,35 € 2 011,14 €
Skladom (27 Stück)
hliníková bioklimatická pergola LANITPLAST BASIC 4x3 m LG4293
1 520,00 € 1 583,60 €
Skladom (50 Stück)
hliníková bioklimatická pergola LANITPLAST PREMIUM 3x3 m LG4088
1 866,53 € 1 867,80 €
Skladom (27 Stück)
hliníková bioklimatická pergola LANITPLAST BASIC 3x2,5 m LG4288
1 245,00 € 1 283,92 €
Skladom (49 Stück)
hliníková bioklimatická pergola LANITPLAST STANDARD 4x3 m LG2081
1 711,00 € 2 216,41 €
Skladom (26 Stück)
Rychle , spolahlive dodanie
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
super rýchla dodávka. Dobrá cena.