Hliníková pergola, š 3,92 m x d 2,92 m, farba antracit, zaťahovacie plátená strecha, plocha 11,45 m2.
Záhradná hliníková pergola, v ktorej nájdete príjemné miesto odpočinku v čím ďalej tým častejších horúcich letných dňoch. Zaťahovací textilná strecha Vás ochráni pred nepriaznivým počasím. Jednoduchý lankový mechanizmus plachtou ľahko pohybuje a umožnňuje strechu čiastočne alebo aj úplne zatiahnuť. Konštrukcia pergoly je z odolnej hliníkovej zliatiny a je nastriekaná práškovou vypaľovanou farbou (komaxit), a preto odoláva prírodným klimatickým vplyvom.
Veľkou výhodou tohto modelu pergoly je to, že ju dodávame ako jednoduchú stavebnicu v jednom kartóne. Každý si ju môže bez problémov postaviť na záhrade sám, kde chce a kedy chce. Nie ste tak závislí na zložitom zháňaniu odbornej firmy alebo remeselníka, ktorý by pergolu na záhrade postavil. Jej stavba je pre domácého majstra relatívne jednoduchá a zvládnu ju dve osoby.
Prednosti pergoly LANITPLAST SOLO 43:
Rozmery:
Upozornenie:
Rozmery balenia:
| Farba | antracit |
| Hmotnosť | 39kg |
| Šírka (vonkajšia) | 3,92m |
| Dĺžka (vonkajšia) | 2,92m |
| Výška (vonkajšia) | 2,28m |
| Materiál konštrukcie | hliník |
| Kategória | pergoly do záhrady |
| Zastavaná plocha | 11,45m2 |
| Výška steny | 2,07m |
| Plocha strechy | m2 |
| Zaťaženie strechy na sneh | kg/m2 |
| Materiál střechy | polyesterová plachta |
There are no reviews, yet.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Stock | Code | Quantity in Stock |
|---|---|---|
| Centálny sklad | LG2080 | 50 |
| Interný sklad 10 | LG2080 | 0 |
| Interný sklad 7 | LG2080 | 0 |
| Interný sklad 8 | LG2080 | 0 |
| Stará Vajnorská - prevádzka osob. odberu | LG2080 | 0 |
bočná lamelová zástena 3,0 m k bioklimatickej pergole LANITPLAST BASIC LG4294
598,93 €
Skladom (27 pcs)
hliníková bioklimatická pergola LANITPLAST PREMIUM 5x3 m LG4090
2 797,23 € 2 801,70 €
Skladom (20 pcs)
bočná lamelová zástena 2,5 m k bioklimatickej pergole LANITPLAST BASIC LG4291
513,00 € 513,31 €
Skladom (38 pcs)
bočná lamelová zástena 4,0 m k bioklimatickej pergole LANITPLAST BASIC LG4295
684,56 €
Skladom (43 pcs)
hliníková bioklimatická pergola LANITPLAST BASIC 3x2,5 m LG4288
1 245,00 € 1 283,92 €
Skladom (49 pcs)
Rychle , spolahlive dodanie
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
super rýchla dodávka. Dobrá cena.