Pergola k stene, dĺžka 4,35 x hĺbka k stene 3 m, farba antracit, strecha - dymovo hnedý (bronz) komôrkový polykarbonát, hrúbka 6 mm.
Hliníková pergola k stene, v ktorej nájdete príjemné miesto odpočinku hneď vedľa vášho domu. Konštrukcia pergoly je z odolnej hliníkovej zliatiny a je nastriekaná práškovou vypaľovanou farbou (komaxit), a preto trvalo odoláva prírodným klimatickým vplyvom. Strecha je vyrobená z polykarbonátových komôrkových dvojstenných dosiek hrúbky 6 mm, ktoré dodávame v 3 odtieňoch - číre alebo mliečne biele priesvitné (tvz. OPÁL) alebo dymovo hnedé (BRONZ). Z dôvodu zaistenia maximálnej kvality používame na strechu pergoly výhradne prémiové komôrkové polykarbonátové dosky MARLON ST LONGLIFE (výrobca BRETT MARTIN Veľká Británia), ktoré v ČR prešli náročným testami v štátom akreditovaných skúšobniach ako stavebný materiál (požiarne skúšky, mechanické skúšky). Na nerozbitnosť polykarbonátovej strechy krupobitím poskytujeme zmluvnú predĺženú záruku 10 rokov.
Veľkou výhodou tohto modelu pergoly je to, že ju dodávame ako jednoduchú stavebnicu. Každý si ju môže bez problémov postaviť sám, kde chce a kedy chce. Nie je nutné zložito zháňať odbornú firmy alebo remeselníka, ktorý by pergolu postavil. Stavba pergoly WALL je pre domáceho majstra relatívne jednoduchá a zvládnu ju dve osoby.
Prednosti pergoly LANITPLAST WALL 43:
Rozmery:
Upozornenie:
Rozmery balenia:
| Farba | antracit |
| Hmotnosť | 63kg |
| Šírka (vonkajšia) | 3,00m |
| Dĺžka (vonkajšia) | 4,35m |
| Výška (vonkajšia) | 2,12 - 2,78m |
| Materiál konštrukcie | hliník |
| Kategória | pergoly |
| Zastavaná plocha | 9,36m2 |
| Výška steny | 1,92m |
| Plocha strechy | m2 |
| Zaťaženie strechy na sneh | kg/m2 |
| Materiál střechy | komôrkový dymovo hnedý polykarbonát 6 mm |
| Typ strechy | šikmá |
There are no reviews, yet.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Stock | Code | Quantity in Stock |
|---|---|---|
| Centálny sklad | LG2122 | 50 |
| Interný sklad 10 | LG2122 | 0 |
| Interný sklad 7 | LG2122 | 0 |
| Interný sklad 8 | LG2122 | 0 |
| Stará Vajnorská - prevádzka osob. odberu | LG2122 | 3 |
| Code | Availability | Price |
|---|---|---|
| LG2122 | Skladom |
911,23 €
incl. VAT 1 079,26 € incl. VAT |
| Stock | Code | Quantity in Stock |
|---|---|---|
| Centálny sklad | LG2122 | 50 pcs |
| Interný sklad 10 | LG2122 | 0 pcs |
| Interný sklad 7 | LG2122 | 0 pcs |
| Interný sklad 8 | LG2122 | 0 pcs |
| Stará Vajnorská - prevádzka osob. odberu | LG2122 | 3 pcs |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
We use third-party cookies for content personalization and evaluation, thanks to which we can display more relevant offers of our products for you on and off the web.
We will not enable the collection of this data unless you give us your consent.