Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| fínska sauna KARIBU HYTTI 1 (97703) terragrau LG4123 | |
|
|
|
| Cena bez DPH |
1 801,67 €
1 801,84 € |
| Cena s DPH |
2 216,05 €
2 216,27 € |
| Ušetríte | 0% / 0,22 € |
| Dostupnosť | Skladom u dodávateľa |
| Parametre | |
| Typ sauny | fínske sauny vonkajšie |
| Výrobca | KARIBU HOLZTECHNIK |
| Kategória | vonkajšie sauny |
| Materiál konštrukcie | severský smrek |
| Hrúbka steny | 38mm |
| Dvere | jednokrídlové na pántoch s izolačným sklom |
| Materiál lavíc | osikové drevo |
| Počet lavíc | 2x / 1x šírka 57 cm + 1x šírka 27 cm |
| Počet osôb | 2 |
| Funkce ionizace | nie |
| Vestavěné rádio | nie |
| Odporúčaný typ kachlí | elektrické kachle |
| Odporúčaný výkon kachlí | 9 kW |
| Šírka (vonkajšia) | 1,96m |
| Hĺbka k stene | 1,46m |
| Výška (vonkajšia) | 2,28m |
| Hmotnosť | 380kg |
| Farba | terragrau |
| Plocha strechy | 4,10m2 |
| Podlaha pribalená | ano |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.