| Hmotnosť | 43,5 kg |
| Objem | 0.2872 |
| Balené po | 1 ks |
| EAN | 32242063100717 |
| EAN | 32242063100726 |
| EAN | 32242063100708 |
| Balenie | Balík č. 3, 95×95×95 cm, 43,5 kg |
| Balenie | Balík č. 1, 167×167×167 cm, 43,5 kg |
| Balenie | Balík č. 2, 58×58×58 cm, 43,5 kg |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Kód | Dostupnosť | Cena |
|---|---|---|
| 0000253745 | Skladom u dodávateľa | 365,00 € s DPH |
Spodná skrinka, biela extra vysoký lesk HG/dub lancelot, VEGA 80 D 2F BB
129,00 €
Skladom u dodávateľa
Vysoká skrinka, dub lancelot/biela extra vysoký lesk HG, VEGA 60 DKS-210 3S 1F
535,00 €
Skladom u dodávateľa
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Centálny sklad | 0000253745 | 0 ks |
| Interný sklad 10 | 0000253745 | 0 ks |
| Interný sklad 7 | 0000253745 | 0 ks |
| Interný sklad 8 | 0000253745 | 0 ks |
| Stará Vajnorská - prevádzka osob. odberu | 0000253745 | 0 ks |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.