Odebrat z porovnání
|
|
|---|---|
| Policová skriňa Drive, 80x111x42 cm, agát/agát | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 227,11 € |
| Cena s DPH | 279,35 € |
| Ušetříte | – |
| Dostupnost | Aktuálne vypredané |
| Parametry | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 42 cm |
| Farba | agát/agát |
| Výška | 111 cm |
| Počet políc | 2 |
| Typ dverí | 2x plné |
| Typ skrine | policová |
| Varianta | rovná |
| Šírka | 80 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
Pro personalizaci obsahu a vyhodnocování používáme cookies třetích stran, díky tomu pro vás dokážeme na webu i mimo něj zobrazovat relevantnější nabídky našich produktů.
Sběr těchto dat nezapneme, pokud nám k tomu nedáte souhlas.