Supprimer du comparateur
|
|
|---|---|
| Policová skriňa Drive, 80x185x42 cm, agát/agát | |
|
|
|
| Prix HT | 354,90 € |
| Prix TTC | 436,53 € |
| Vous économiserez | – |
| Disponibilité | Aktuálne vypredané |
| Paramètres | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 42 cm |
| Farba | agát/agát |
| Výška | 185 cm |
| Počet políc | 4 |
| Typ dverí | 4x plné |
| Typ skrine | policová |
| Varianta | rovná |
| Šírka | 80 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.