| Hmotnosť | 187 kg |
| Objem | 0.3791 |
| Balené po | 1 ks |
| EAN | 32242100702720 |
| EAN | 32242100702739 |
| EAN | 32242100702711 |
| EAN | 32242100702702 |
| EAN | 32242100702696 |
| EAN | 32242100702687 |
| EAN | 32242100702678 |
| EAN | 32242100702669 |
| EAN | 32242100702748 |
| EAN | 32242100702650 |
| Balenie | Balík č. 8, 2,8×2,8×2,8 cm, 187 kg |
| Balenie | Balík č. 5, 10,8×10,8×10,8 cm, 187 kg |
| Balenie | Balík č. 4, 4,3×4,3×4,3 cm, 187 kg |
| Balenie | Balík č. 3, 11,4×11,4×11,4 cm, 187 kg |
| Balenie | Balík č. 2, 8,8×8,8×8,8 cm, 187 kg |
| Balenie | Balík č. 10, 13,6×13,6×13,6 cm, 187 kg |
| Balenie | Balík č. 1, 6,6×6,6×6,6 cm, 187 kg |
| Balenie | Balík č. 6, 7,5×7,5×7,5 cm, 187 kg |
| Balenie | Balík č. 9, 8,6×8,6×8,6 cm, 187 kg |
| Balenie | Balík č. 7, 10,8×10,8×10,8 cm, 187 kg |
Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Kód | Dostupnost | Cena |
|---|---|---|
| 0000278000 | Skladom u dodávateľa | 579,00 € s DPH |
| Sklad | Kód | Počet mj skladem |
|---|---|---|
| Centálny sklad | 0000278000 | 0 ks |
| Interný sklad 10 | 0000278000 | 0 ks |
| Interný sklad 7 | 0000278000 | 0 ks |
| Interný sklad 8 | 0000278000 | 0 ks |
| Stará Vajnorská - prevádzka osob. odberu | 0000278000 | 0 ks |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
Pro personalizaci obsahu a vyhodnocování používáme cookies třetích stran, díky tomu pro vás dokážeme na webu i mimo něj zobrazovat relevantnější nabídky našich produktů.
Sběr těchto dat nezapneme, pokud nám k tomu nedáte souhlas.