Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| vyvýšený záhon KARIBU HOCHBEET 192 (64567) natur LG1991 | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 186,67 € |
| Cena s DPH | 229,60 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Skladom u dodávateľa |
| Parametre | |
| Zastavaná plocha | 1,54m2 |
| Farba | drevo |
| Kategória | vyvýšené záhony |
| Dĺžka (vonkajšia) | 0,89m |
| Šírka (vonkajšia) | 1,73m |
| Výška (vonkajšia) | 0,82m |
| Materiál konštrukcie | drevo 19 mm |
| Typ dna | bez dna |
| Výrobca | KARIBU HOLZTECHNIK |
| Hmotnosť | 42,50kg |
| Krajina pôvodu | Nemecko |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.