| Hmotnosť | 55,98 kg |
| Objem | 0.1281 |
| Balené po | 1 ks |
| EAN | 33420204037749 |
| EAN | 33420204037758 |
| EAN | 33420204037730 |
| EAN | 33420204037721 |
| Balenie | Balík č. 3, 5,6×5,6×5,6 cm, 55,98 kg |
| Balenie | Balík č. 1, 6,5×6,5×6,5 cm, 55,98 kg |
| Balenie | Balík č. 4, 3,9×3,9×3,9 cm, 55,98 kg |
| Balenie | Balík č. 2, 7,4×7,4×7,4 cm, 55,98 kg |
Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Kód | Dostupnost | Cena |
|---|---|---|
| 0000408038 | Skladom u dodávateľa | 229,00 € s DPH |
| Sklad | Kód | Počet mj skladem |
|---|---|---|
| Centálny sklad | 0000408038 | 0 ks |
| Interný sklad 10 | 0000408038 | 0 ks |
| Interný sklad 7 | 0000408038 | 0 ks |
| Interný sklad 8 | 0000408038 | 0 ks |
| Stará Vajnorská - prevádzka osob. odberu | 0000408038 | 0 ks |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
Pro personalizaci obsahu a vyhodnocování používáme cookies třetích stran, díky tomu pro vás dokážeme na webu i mimo něj zobrazovat relevantnější nabídky našich produktů.
Sběr těchto dat nezapneme, pokud nám k tomu nedáte souhlas.