Odebrat z porovnání
|
|
|---|---|
| detské ihrisko KARIBU FRIEDA 91177 LG1853 | |
|
|
|
| Cena bez DPH |
817,89 €
817,94 € |
| Cena s DPH |
1 006,00 €
1 006,07 € |
| Ušetříte | 0% / 0,07 € |
| Dostupnost | Skladom u dodávateľa |
| Parametry | |
| Výrobca | KARIBU HOLZTECHNIK |
| Kategória | Detské ihriská |
| Odporúčaný vek | od 3 do 12 rokov |
| Materiál konštrukcie | drevo |
| Farba | prírodná |
| Hracia veža | áno |
| Hojdačka | nie |
| Určenie | unisex |
| Vrátane šmýkačky | áno |
| Impregnácia | nie |
| Zastavaná plocha | 1,14m2 |
| Dĺžka (vonkajšia) | 1,07m |
| Výška (vonkajšia) | 2,91m |
| Šírka (vonkajšia) | 1,07m |
| Odporúčaný počet zemných kotiev | 6ks |
| Hmotnosť | 179kg |
| Krajina pôvodu | Nemecko |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
Pro personalizaci obsahu a vyhodnocování používáme cookies třetích stran, díky tomu pro vás dokážeme na webu i mimo něj zobrazovat relevantnější nabídky našich produktů.
Sběr těchto dat nezapneme, pokud nám k tomu nedáte souhlas.