LEGO® Ninjago 70676 Lloydov titanský robot

LEGO | LEGO NINJAGO | Kód: 70676
Dostupnosť
Skladom
Doručíme do 48h
61,94 €
51,62 € bez DPH

LEGO® Ninjago 70676 Lloydov titanský robot, výrobca LEGO. Deti si obľúbia hru na nindža boje s Lloydovým titanským robotom!

 
  • Vkroč do ríše LEGO® NINJAGO® Never-Realm s Lloydovým mocným titanským robotom a Zaneom FS! Postav sa armáde snežných samurajov Generála Vexa. Ale pozor – Vex má svoj mocný zvitok zakázaného Spinjitzu. Rozdrv snežného samuraja s hviezdicou a obrovskou katanou nindža robota. Odpoj letún, naskoč do kokpitu s Lloydom a vystreľ z pružinových vystreľovačov. Vytvor Spinjitzu tornádo so Zaneovým nindža spinnerom. Porazte spoločne nebezpečnú armádu!
  • Polohovateľný nindža robot pre deti obsahuje kokpit pre minifigúrku, ruku s funkciou uchopenia na držanie obrovskej katany, otočnú hviezdicu/štít a odnímateľný letún so sedadlom pre minifigúrku vodiča, nastaviteľnými krídlami a 2 pružinovými vystreľovačmi.
  • Každý LEGO staviteľ môže zažiť úžasné staviteľské zážitky s touto LEGO NINJAGO stavebnicou vďaka návodom Instructions PLUS v aplikácii LEGO Life pre smartfóny a tablety. Jednoduchý a intuitívny návod na stavanie umožňuje približovať, otáčať a vizualizovať výtvory použitím špeciálneho režimu, ktorý dokáže vizualizovať výtvor v procese stavania.
  • Obsahuje 6 nových LEGO® NINJAGO® minifigúrok na jún 2019: nindža akčné figúrky Lloyda a Zanea FS, Generál Vex, Šermiar víchrice, Lukostrelec víchrice a Bojovník víchrice.
Počet dielikov 876, počet figúrok 6

Pre deti od 9 rokov

Značka LEGO

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.