LEGO® Ninjago 70676 Lloydov titanský robot

LEGO | LEGO NINJAGO | Kód: 70676
Dostupnosť
Nedostupné
tovar pravdepodobne nebudeme vedieť dodať
61,94 €
51,62 € bez DPH
Úsmev ako dar

LEGO® Ninjago 70676 Lloydov titanský robot, výrobca LEGO. Deti si obľúbia hru na nindža boje s Lloydovým titanským robotom!

 
  • Vkroč do ríše LEGO® NINJAGO® Never-Realm s Lloydovým mocným titanským robotom a Zaneom FS! Postav sa armáde snežných samurajov Generála Vexa. Ale pozor – Vex má svoj mocný zvitok zakázaného Spinjitzu. Rozdrv snežného samuraja s hviezdicou a obrovskou katanou nindža robota. Odpoj letún, naskoč do kokpitu s Lloydom a vystreľ z pružinových vystreľovačov. Vytvor Spinjitzu tornádo so Zaneovým nindža spinnerom. Porazte spoločne nebezpečnú armádu!
  • Polohovateľný nindža robot pre deti obsahuje kokpit pre minifigúrku, ruku s funkciou uchopenia na držanie obrovskej katany, otočnú hviezdicu/štít a odnímateľný letún so sedadlom pre minifigúrku vodiča, nastaviteľnými krídlami a 2 pružinovými vystreľovačmi.
  • Každý LEGO staviteľ môže zažiť úžasné staviteľské zážitky s touto LEGO NINJAGO stavebnicou vďaka návodom Instructions PLUS v aplikácii LEGO Life pre smartfóny a tablety. Jednoduchý a intuitívny návod na stavanie umožňuje približovať, otáčať a vizualizovať výtvory použitím špeciálneho režimu, ktorý dokáže vizualizovať výtvor v procese stavania.
  • Obsahuje 6 nových LEGO® NINJAGO® minifigúrok na jún 2019: nindža akčné figúrky Lloyda a Zanea FS, Generál Vex, Šermiar víchrice, Lukostrelec víchrice a Bojovník víchrice.
Počet dielikov 876, počet figúrok 6

Pre deti od 9 rokov

Značka LEGO

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Rýchle dodanie tovaru

Overený zákazník,

rýchle dodanie tovaru, som spokojná

Overený zákazník,

Rychle dodanie a super cena

Overený zákazník,